כשמחפשים דרך אמיתית לעצב את הגוף – מוצאים את velashape III – המכשיר האולטימטיבי לעיצוב הגוף ולחיטובו, הנחשב היום לחוד החנית של טיפולים אלה.

מכשיר הוולה שייפ משלב ארבע טכנולוגיות שונות: תדרי רדיו (אנרגיית RF), אנרגיית אור אינפרה אדום, אנרגיה מכנית לעיסוי ואנרגיית ואקום. השילוב בין כל הטכנולוגיות האלה מאפשר להשיג את התוצאות הטובות ביותר ניתן לבצע שלוש פעולות:

איך מכשיר ה- velashape עובד?

מכשיר ה-וולה שייפ פועל באמצעות מערכת חכמה, המנטרת את טמפרטורת הגוף ובאמצעות אפליקטור שמגיע בגדלים שונים ובאמצעותו ניתן להתאים את המכשיר לאזורים השונים בגוף.

יעילותו של המכשיר הוכחה במחקרים קליניים שהתבצעו בקליניקות רבות ברחבי העולם, והוא היום מומלץ על ידי רופאים ועל ידי מטופלים כאחד.

בזכות החימום והעבודה הכללית של האנרגיות השונות על העור, ניכרת הפחתה משמעותית של כמות הצלוליט ומיצוק יפה של העור. את העובדה שההיקף הופך צר יותר אפשר לראות כבר אחרי הטיפול הראשון.

הצרת היקפים

Slim & Beauty – טיפול מושלם למיצוק העור

אם אתם מעוניינים בטיפול להצרת היקפים בצפון שעובד באמת, אתם מוזמנים להגיע אל בוטיק הקוסמטיקה Slim & Beauty. אנו עושים שימוש במכשיר ה- velashape III ורואים תוצאות נפלאות אצל כל אחד מהמטופלים שלנו הבוחר בשיטה זאת להצרת היקפים, טיפול בצלוליט ולמיצוק העור.

הנכם מוזמנים להגיע אלינו לפגישת ייעוץ והתאמה, ולנסות בעצמכם את המכשיר שכל מי שמטופל באמצעותו מאוד מרוצה מהתוצאות.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת תור צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.