פיגמנטציה בעור מופיעה בד”כ מנזקי השמש, הזדקנות העור, עישון, פצעי אקנה ועוד.

כיצד מתבצע הטיפול?

הטיפול מתבצע ע”י טכנולוגיית elos של חברת syneron candela המאפשרת טיפול ממוקד ויעיל המתאים למרבית סוגי העור.

  • סדרת טיפולים קצרה עם תוצאות לאחר טיפול ראשון .
  • בזכות שילוב טכנולוגיית גלי רדיו ואור ניתן לבצע טיפול מדויק ויעיל המספק תוצאות אופטימליות בזמן קצר.
  • הטיפול אינו פולשני ולכן אינו מצריך זמן החלמה.

להצעת מחיר וייעוץ לטיפול בפיגמנטציה פנו אלינו:

054-9968484

למידע נוסף אודות טיפול בפיגמנטציה

טיפול-דקולטה-פיגמנטציהטיפול-פיגמנטציה+נימים-(2)

יש סיבות רבות מדוע מופיעים כתמי פיגמנטציה על הפנים של גברים ונשים. כמו כן כאשר רבים אומרים פיגמנטציה הם למעשה מתכוונים למכלול של פגמים אחרים בעור, שמהות כולם היא שחיקה, נזקים חיצוניים, תהליכים פיזיולוגיים פנימיים וכיוצא באלו. אם כבר הגעתם למצב הנפוץ כל כך של כתמי פיגמנטציה בעור או פגמי עור אחרים, יש לכך כיום פיתרון יעיל, נגיש ובטוח לגמרי – ואנו בבוטיק האסתטיקה Slim & Beauty בקרית מוצקין שמחים להציע פיתרון זה לקהל המטופלות והמטופלים שלנו.

הדרך העיקרית בה אנו בקליניקה מטפלים בפיגמנטציה ובפגמי עור שונים היא באמצעות טכנולוגיית ה- elosהמהפכנית והחדשנית מבית תאגיד האסתטיקה והמכשור הרפואי Syneron-Candela. טכנולוגיה זו, אשר מיושמת במכשור הרפואי המשוכלל והמתקדם של החברה ואשר איתו אנו עובדים, משלבת אמצעים שונים להשגת תוצאות אופטימאליות, ארוכות טווח ועם מינימום אי נוחות למטופל. הטיפול מתאים למרבית סוגי העור ומספק תוצאות מעולות בהעלמת כתמי ופגמי פיגמנטציה.

נקודות חשובות לגבי טיפול בפיגמנטציה עם טכנולוגיית elos

בסיומה של סדרת טיפולי elos להעלמת וטשטוש כתמי פיגמנטציה תוכלו לראות עור רענן, צעיר, אלסטי וכמובן נקי יותר. התהליך מתרחש בכמה רמות של העור ובסיומו מתקבל עור שלא רק נראה טוב יותר אלא הוא גם בריא יותר. התקשרו היום לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.