טיפול הצרת היקפים למראה גוף חטוב ומוצק

אנו ב Slim&beauty מבצעים הצרת היקפים על ידי מכשיר velashape lll אשר מספק תוצאות כבר לאחר הטיפול הראשון.

  • הטיפול מתבצע על ידי שילוב של מספר אנרגיות ביחד כמו אינפרה אדום, תדר רדיו, וואקום ואנרגיה מכאנית (רולרים) במקביל לקבלת תוצאות בזמן קצר יחסית.
  • חיטוב הגוף ושיפור מראה רקמת השומן וצלוליט.
  • מתאים לכלל האוכלוסייה.
  • טכנולוגיה מתקדמת ובטוחה.

להצעת מחיר וייעוץ לטיפול הצרת היקפים פנו אלינו:

054-9968484

למידע נוסף אודות הצרת היקפים

ידית-velashape ידית velashape (2) VelaShape-III---טיפולים-7 VelaShape-III---טיפולים-5

כמה פעמים חלמת להעלים את סימני הזמן וההתבגרות? כמה פעמים הסתכלת במראה בבוקר או בערב וחשבת כמה היית רוצה מראה צעיר, מחוטב ומוצק יותר? זו הרגשה מוכרת ונפוצה, כאשר כיום אנו בבוטיק Slim&Beauty גאים להציע למטופלים הצרת היקפים שבאמת עובדת ואשר מיישמת טכנולוגיות מתקדמות ופורצות דרך בתעשייה.

בבוטיק האסתטיקה והיופי Slim&Beauty אנו מציעים הצרת היקפים וחידוש העור עם תוצאות ארוכות טווח, עם מינימום אי נוחות וללא זמני החלמה ארוכים המחייבים אתכם להישאר מרותקים לביתכם לאחר הטיפול. את כל זאת ועוד הרבה יותר אנו משיגים באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדשנית היוצאת אל הפועל במכשור רפואי ייעודי ומשוכלל בשם “3 ValaShape” מבית תאגיד האסתטיקה Syneron-Candela.

 במה ניתן לטפל בעזרת הטכנולוגיה?

יתרונות הטכנולוגיה עבור המטופלים

איך הטיפול עובד?

בבסיס השיטה בה אנו משתמשים להצרת היקפים והשגת מראה גוף חטוב ומוצק נמצאת טכנולוגיית ה-eLOS מבית Syneron-Candela, תאגיד אסתטיקה מוביל וחדשני ששורשיו בפיתוחים ישראלים. הטכנולוגיה משלבת כמה סוגים ותדרים של אנרגיה לתוצאות אופטימאליות. כך למשל אנו מיישמים אינפרא-אדום, תדרי רדיו (RF) בי-פולאריים, ואקום וכן אנרגיה מכאנית ממוקדת – זאת כדי לחמם ולהתמקד באזור המטופל ביעילות שיא ועם תוצאות מדהימות. דרך שילוב מדויק ומקצועי של חימום ממוקד של אזור הטיפול, שיפור הניקוז הלימפתי והעברה מדויקת של האנרגיה לאזור הרצוי אנו יכולים להשיג תוצאות מעולות מבחינת הצרת היקפים אמיתית שניתן למדוד ולראות בעין, העלמת צלוליט וחיטוב ומיצוק העור.

לסיכום: אם את או אתה מחפשים הצרת היקפים למראה גוף חטוב ומוצק יותר, בבוטיק Slim&Beauty קיים פיתרון זמין, נוח ויעיל במיוחד. טכנולוגיה מהפכנית העושה שינוי מהותי בתעשייה ומספקת לכם את האפשרות לקבל את מראה הגוף שאתם רוצים. התקשרו היום לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.