טיפולי הסרת שיער בלייזר בשיטת motif החדשנית ובטיחותית. עידן חדש של טיפולים עם תוצאות מעולות.

יתרונות השיטה:

  • טכנולוגיה חדשנית הראשונה והיחידה שמצליחה לשלב כמה אנרגיות שונות להסרת שיער יעילה
  • טיפול בטיחותי להסרת שיער
  • ניתן להגיע לתוצאות משמעותיות לאחר 6 טיפולים

הסרת שיער ללא כאב

לייעוץ הסרת שיער בלייזר : 054-9968484

למידע נוסף אודות טיפול הסרת שיער

הסרת שיער

הסרת שיער בלייזר – שיטת MOTIF לתוצאות מנצחות!

בבוטיק האסתטיקה Slim&Beauty אנו מציעים טיפול הסרת שיער בטוח, יעיל, ללא כאבים ועם תוצאות קבועות מעולות. אנו עושים זאת באמצעות יישום טכנולוגיית MOTIF המהפכנית מבית Syneron-Candela. הסרת שיער בלייזר בשיטה זו מאפשרת תוצאות מצוינות לכל סוגי וגווני העור והשיער, זאת באמצעות יישום וניצול כמה תדרי אנרגיה המספקים תוצאות אופטימאליות ובפועל כמעט ללא כל כאב או אי נוחות.

טכנולוגית MOTIF להסרת שיער בלייזר היא הבשורה העדכנית והיעילה ביותר בתחום ואנחנו מהראשונים שאימצנו והתמחינו בה בשוק המקומי – עם תוצאות מדהימות וזרם מתמשך של לקוחות מרוצים.

באילו אזורים ניתן לטפל?

הסרת שיער בלייזר בשיטת MOTIF מאפשרת טיפול יעיל בכל אזורי הגוף. זה כולל את כל אזור הפנים, חזה, מפשעות, בתי שחי, ידיים, רגליים, קו הביקיני וכן הלאה.

כיצד השיטה עובדת?

באופן כללי, אנו משתמשים בלייזר כדי להתמקד במדויק ולהרוס את זקיקי השערה באזור הרלוונטי לטיפול. יישום ריבוי התדרים המהפכני שבשיטת MOTIF מאפשר תהליך עם תוצאות מדהימות ותוך מספר מועט יחסית של טיפולים.

הסרת שיער קבועה

עם טיפולי הלייזר שלנו בבוטיק Slim&Beauty, גברים ונשים כאחד יכולים ליהנות באמת מהסרת שיער קבועה או הפחתת שיער קבועה – תלוי ברצונות של כל מטופל ומטופלת. רק דיודת הלייזר בטכנולוגיית MOTIF (נקראת גם eLOS Plus) מראה תוצאות מוכחות של הסרת שיער בלייזר לשיער בהיר ועל כל גווני העור.

מתי רואים תוצאות?

לאחר כל טיפול ניתן כבר לחזות בהפחתה משמעותית של השיער באזור המטופל. מספר הטיפולים הנדרש להשגת התוצאות האופטימאליות משתנה ונקבע בהתאם למצב האישי וגורמים כגון גוון שיער ועור, כמות השיער וגודל האזור.

האם הסרת שיער בלייזר כואבת?

טיפולי הלייזר שלנו הם בפועל נטולי כאב. לצד טכנולוגיה מתקדמת וממוקדת מאוד המצמצמת את הכאב, ניתן לקרר את האזור המטופל ולמדוד מדדים מסוימים העוזרים לצוות המקצועי שלנו למנוע את הכאב מראש.

לסיכום: טיפולי הסרת שיער בלייזר בבוטיק Slim&Beauty באמת עובדים, באמת מתאימים לכולם ובאמת מספקים תוצאות קבועות וללא כאבים. טכנולוגיה חדשנית היוצרת מהפכה של ממש בתחום טיפולי השיער והעור. התקשרו היום לפרטים נוספים וקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.