מהי רוזציאה, מה גורם להיווצרות תופעה זו, ומהן ההשלכות של מצב זה מבחינה אסתטית?

המצב שידוע בשמו הקליני רוזציאה הוא מצב שכיח הרבה יותר מכפי שנדמה, ואחד הכינויים הנפוצים שלו הוא אקנה של גיל מבוגר. מדובר, ברמה העקרונית, באדמומיות המופיעה על הפנים של אנשים מעל גיל 30, כאשר ברוב המוחלט של המקרים מדובר באנשים בעלי עור בגוון בהיר למדי. אדמומיות זו מופיעה בתחילה על הלחיים, על המצב ועל הסנטר, כאשר לאחר מכן יכולים במקרים רבים להופיע פצעונים קטנים הדומים לפצעוני האקנה, והתופעה המוכרת ביותר של מצב זה היא התרחבות של נימיות דם בצורה בולטת למדי בעור הפנים. מבחינה אסתטית, ברור כי מדובר בתופעה לא נעימה, שרבים סובלים ממנה ומרגישים כאילו אין מה לעשות לגביה. עם זאת, זה רחוק מאוד מלהיות המצב – טיפול ברוזציאה הוא לא רק אפשרי כיום, אלא גם מומלץ ביותר ונוח יותר מאי פעם בעבר. נסביר בדיוק כיצד עושים זאת בצורה המקצועית ביותר שבה ניתן לעשות זאת כיום, ומדוע מדובר בתהליך חשוב כל כך.

אדמומיות בפנים

מדוע חשוב לטפל ברוזציאה בצורה איכותית ומקצועית, וכיצד עושים זאת נכון כיום?

  • מדוע זה חשוב? טיפול ברוזציאה הוא טיפול משמעותי ביותר מבחינה אסתטית בכל מה שנוגע לעור הפנים. חשוב לזכור כי מראה הפנים שלנו הוא הרושם החיצוני העיקרי שאנחנו משאירים על כמעט כל מי שאנחנו פוגשים בחיי היום יום שלנו, וכאשר ישנה אדמומיות בפנים עד כדי הופעה ניכרת של נימים מורחבים, מדובר בפגיעה אסתטית משמעותית ביותר.
  • האם הטיפול הוא מסובך? כיום, הטיפול באדמומיות בפנים ככלל וברוזציאה בפרט הוא טיפול לא מסובך כלל. אם בעבר חשבנו שאין טיפול יעיל למצב זה כלל, או שחשבנו שמדובר בהליכים מסובכים מבחינה קוסמטית או אפילו כירורגית, היום ברור כי לא כך הדבר, ובאמצעות טיפולי העלמת נימים בשיטות טכנולוגיות מתקדמות ניתן לבצע זאת בצורה נוחה ויעילה מאי פעם.
  • איך זה מתבצע? שיטת טיפול העלמת נימים כיום היא שיטה שבה מעלימים פגעי עור שכאלה באמצעות שימוש בגלי רדיו ממוקדים, בשילוב עם אנרגיית אור נקודתית בנקודות הנימים. בצורה זו, אנו מטפלים בשכבות התת-עוריות של עור הפנים שלנו, ומעלימים אדמומיות ונימים בצורה יעילה. זהו טיפול נוח ובטיחותי לחלוטין, שמתבצע תוך שיכוך כאבים באזור המטופל באמצעות קירור. הטיפול אינו פולשני, לא כולל זמן החלמה ובכך הוא ייחודי אפילו בעולם הטכנולוגי המתקדם של טיפולים קוסמטיים כיום. עוד ייחוד שלו הוא שכבר לאחר הביצוע ניתן יהיה לראות השפעות איכותיות ניכרות של הטיפול בעור הפנים.

מה שנשאר לכם לעשות הוא לפנות לסלים אנד ביוטי – קליניקה קוסמטית טכנולוגית ברמה הגבוהה ביותר

בכדי לבצע העלמת נימים וטיפול איכותי באדמומיות בפנים, אתם צריכים קליניקה קוסמטית ברמה הגבוהה ביותר. באמצעות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, ניתן לבצע טיפול ברוזציאה בצורה חסרת תקדים – ולהגיע לתוצאות מרשימות ביותר בתהליך זה.