אם אתם מחפשים את הדרך הטובה ביותר להעלים פגמים באזור הפנים כגון קמטים, צלקות אקנה ועוד, היום כבר ברור ש- Elos Plus הוא הדרך.

מהו Elos Plus?

מכשיר המשלב אנרגיה אופטית ואנרגיית גלי רדיו, ומסייע להשגת תוצאות מצוינות בכל מה שקשור לחידוש עור הפנים. למעשה, מכשיר זה משלב מגוון גדול של טיפולים בפלטפורמה אחת, ועושים בו שימוש גם לצורכי טיפולים אסתטיים באזור הפנים, אבל גם לצרכים אחרים.

הטיפולים המוצעים

בעזרת ה- Elos Plus ניתן לבצע את הטיפולים הבאים:

  • הסרת שיער – המכשיר מחמם את זקיק השערה וגורם לו להיחלש, עד שלאחר מספר טיפולים השיער כבר לא צומח.
  • טיפול בקמטים וחידוש עור הפנים – חימום עור הפנים באמצעות גלי רדיו ואנרגיה אופטית מסייע לחידוש ייצור הקולגן והאלסטין האחראים על התחדשות התאים, וכך העור נראה חלק יותר וצעיר יותר.
  • טיפול בכתמים מכל הסוגים – המכשיר מסייע בטשטוש ואף בהעלמה של כתמי שמש, כמי גיל ונמשים, ומאפשר ליהנות ממראה חלק ואחיד של העור.
  • טיפול בצלקות אקנה – גלי הרדיו והאנרגיה האופטית מסייעים מאוד בהעלמת צלקות שנשארו מפצעי אקנה, והשיפור במצב נראה כבר לאחר מספר מאוד מצומצם של טיפולים.
  • העלמת נימים – באמצעות המכשיר ניתן להעלים נימים הנראים על פני העור. החימום באמצעות גלי הרדיו והאנרגיה האופטית גורם לסגירת חלק מהנים הבולט, ובהמשך הגוף משלים את הפעולה וסופג בעצמו את שאריות הנימים.

טיפול בהתאמה אישית

הטיפול באמצעות מכשיר ה- Elos Plus מותאם אישית לכל מטופלת, והיתרון הגדול הוא, שהוא מאפשר למטפל לראות בדיוק כמה אנרגיה נכנסת לגוף המטופל ולהתאים אותה לצרכיו בזמן אמת.

הטיפול באמצעות המכשיר נבדק ואושר לשימוש על כל גווני העור והשיער, והוא נחשב היום לאחד הבטיחותיים והיעילים ביותר.

טיפולי פנים

Slim & Beauty – טיפול מנצח

בוטיק הקוסמטיקה Slim & Beauty מזמין אתכם ליהנות מהתוצאות הנפלאות של הטיפולים השונים המתבצעים באמצעות מכשיר ה- Elos Plus. נשמח שתגיעו אלינו לאבחון מדויק של המצב, ולקבלת הצעה לטיפול שסביר מאוד להניח שתאהבו את תוצאותיו.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת תור צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.