כיום ישנן שיטות רבות אשר מסייעות לנו בירידה במשקל והצרת היקפים ללא דיאטה

אם בעבר בכדי לרדת במשקל ובמידת המכנסיים היה עלינו לבצע דיאטה קפדנית ופעילות ספורטיבית ממושכת, הרי שהיום ישנן שיטות אלטרנטיביות אשר מסייעות לנו בפירוק מאגרי השומן בגוף, ירידה במשקל ומיצוק וחיטוב הגוף בקלות רבה יותר.

אז מה כדאי לדעת על פירוק שומן בצפון?

  • כיצד מתבצע פירוק שומן בצפון: ישנן שיטות שונות לביצוע פירוק שומן בצפון, אשר שתיים בולטות מהן הינן הזרקת חומרים אשר ממיסים את השומן עצמו או שימוש בגלי רדיו ואולטרה-סאונד לשם פירוק השומן. שתי שיטות אלה נועדו בכדי לשחרר את מאגרי השומן אשר אינם נפתחים גם בעת ביצוע ספורט, ובכדי לפרק את השומנים הנמצאים באזורים אלה. משתי השיטות, שיטת השימוש בגלי רדיו ואולטרה-סאונד הינה השיטה הפחות פולשנית, ונחשבת כיעילה למדי ברוב המקרים.פירוק שומן
  • למי מתאים פירוק שומן בצפון: פירוק שומן בצפון מתאים לכל מי שמבקש להשיג גוף רזה וחטוב, אולם אינו מצליח לשמור על דיאטה או להקפיד על ביצוע פעילות גופנית לאורך זמן. שיטה זו לא רק מסייעת בהצרת ההיקפים ושחרור מאגרי השומן, אלא גם מסייעת בחיטוב הגוף והשגת מראה טוב יותר ומחוטב בסיום הטיפולים.
  • מהלך הטיפול: כל אזור בגוף דורש מספר שונה של טיפולים, אולם ברוב האזורים נוכל לצפות בשינויים כשבועיים לאחר הטיפול הראשון. הטיפולים מתבצעים כאשר המטופל שוכב מחובר למכשיר האולטרה-סאונד במשך כ60-90 דקות, ואינם כואבים. למרות האמור, בעת הטיפול עלול המטופל לחוש אי נוחות קלה, עקצוצים או חום באזור המטופל, אולם התחושות עוברות מיד עם סיום הטיפול וניתן לחזור ישירות לשגרת חיים רגילה לאחריו.

כאשר מבצעים פירוק שומן בצפון, חשוב להיעזר במומחים בתחום

כאשר הוא מבוצע כראוי, פירוק שומן בצפון יכול לסייע למגוון רחב של אנשים אשר אינם מצליחים לרדת במשקל בעזרת דיאטות וספורט, אולם אינם מעוניינים בהזנחת גופם ורוצים לקבל מראה רזה וחטוב. סלים אנד ביוטי הינו מכון המתמחה בטיפולים אסתטיים רבים, ביניהם פירוק שומן בעזרת גלי אולטרה-סאונד ורדיו, אשר יכולים לסייע לכם בקבלת התוצאות הרצויות והגוף בו אתם מעוניינים.